Praha – Hybernská

Adresa:
Dlážděná 1003
Praha 1

Otevírací doba:
Ne – Čt – 11.00 – 24.00 hodin
Pá – So – 11.00 – 01.00 hodin

Denní menu:
Podívejte se na DENNÍ MENU (po-pá).

Kontakty a rezervace:
tel.: 224 243 631

Kapacita: 200 míst

Řetězec restaurací Pivovarů Staropramen se dostal k významnému milníku. V červnu 2008 se v centru Prahy v Dlážděné ulici otevřela jubilejní, již pětadvacátá Potrefená husa!

Jubileum je to patřičně velkolepé. Nová provozovna v Dlážděné ulici má totiž ještě jeden unikát – jedná se o dosud největší Potrefenou husu v ČR- pojme více než 200 hostů najednou! Vzhledem k tomu, že nová provozovna vznikala v tom nejhistoričtějším jádru Prahy, musela se přizpůsobit přísným památkářským regulím. Přesto, že architektonický projekt nebyl jednoduchý, povedlo se docílit vytvoření zcela unikátního prostoru.

Dispozičně je Potrefená husa v Dlážděné uspořádána ve třech patrech památkově chráněného objektu. Hlavní část restaurace se nachází v přízemí s velkými výkladními skly do ulice. Nad ní ční vestavěná galerie, která pojme asi 35 hostů, suterénní prostor je koncipován jako pivní klub. Dobrou zprávou pro všechny milovníky zlatavého moku je široká nabídka piv, kterou bude možné v Potrefené huse ochutnat. Provozovna v Dlážděné nabízí tradičně sedm druhů točených piv.

V letních měsících se nabízí příjemné posezení na zahrádce.