Potrefená Husa

V rámci firemní strategie zvyšování pivní kultury v České republice buduje společnost Pivovary Staropramen a. s. vlastní síť značkových restaurací Staropramen Potrefená husa, provozovaných na bázi franchisingu. Tento projekt byl zahájen v roce 1998 a v současné době zahrnuje koncepty:

Potrefená husa Restaurace
je kosmopolitní moderní restaurace, která je obvykle situována do center velkých měst s počtem obyvatel nad 50 000. Důraz je v ní kladen na kvalitu podávaného piva, pokrmů i poskytovaných služeb.
Potrefená husa Sport Bar
Záměrem konceptu Potrefená Husa Sport Bar je přinést styl Potrefené husy do sídlišť a menších měst, přispět k povznesení gastronomické a pivní kultury v těchto lokalitách a nabídnout lidem možnost zajít do kvalitní restaurace bez nutnosti cestovat do centra města.

Potrefená husa Beerpoint
byla vyvinuta speciálně jako koncept s nabídkou piv a kvalitních pokrmů do obchodních center ve velkých městech. Umístění Beerpointu v nákupních centrech přináší zákazníkům další přidanou hodnotu – možnost ochutnat v klidu restaurace pivní značku a následně si ji zakoupit v blízkém hypermarketu.

Ve značkových restauracích Potrefená husa nabízíme našim zákazníkůmnadstandardní gastronomické služby se širokou nabídkou kvalitních piv z portfolia naší společnosti, to vše v příjemném prostředí. K dnešnímu dni můžete navštívit celkem 28 restaurací: 25 v Čechách a 3 na Slovensku.