Praha – Na Verandách

Adresa:
Nádražní 84
Praha 5

Otevírací doba:
ne – čt 11:00 – 24:00
pá – so 11:00 – 01:00

Denní menu:
Podívejte se na DENNÍ MENU (po-pá).

Kontakty a rezervace:
tel.: 257 191 200

Kapacita: 135 míst k sezení. (V letních měsících zahrádka s dalšími 50 místy)

Potrefená husa Praha Smíchov – Na Verandách je výkladní skříní pivovaru Staropramen, v jehož budově se nachází. Pivovarská restaurace funguje na Smíchově již od samého zahájení vaření piva v roce 1871. Od té doby také nese název Na Verandách, ze kterého se tak stal zažitý pojem.

Dnes najdete v rekonstruovaných prostorách moderní restauraci nabízející mnoho druhů točeného piva v čele se Staropramen a belgickými speciály. Interiér se vyznačuje prvky typickými pro koncept restaurací Potrefená husa – charakteristickou barevností, dominantním výčepním pultem, pivními knihovnami, vyvýšeným sezením hostů a velkým počtem televizních obrazovek.

Celková kapacita restaurace Potrefená husa Praha Smíchov – Na Verandách je 135 míst, v letních měsících je k dispozici zahrádka s dalšími 50 místy. Vedle hlavního prostoru restaurace mohou hosté posedět také v odděleném pivním baru. S provozem restaurace souvisí také provoz Paspova sálu v patře nad restaurací, který pojme až 200 osob a je vhodný pro pořádání konferencí či společenských akcí.