Brno

Adresa:
Obchodní centrum Galerie Vaňkovka
Ve Vaňkovce 1
602 00 Brno

Otevírací doba:
PO-ČT 10.00 – 24.00
PÁ-SO 10.00 – 01.00
NE 10.00- 23.00

Kontakty a rezervace:
tel.: 774 101 731

Kapacita: 112 + (104 zahrádka)

V krátkém časovém rozmezí se nám podařilo otevřít další Značkovou restauraci, v pořadí druhou v moravské metropoli, kterou je Potrefená husa Beerpoint v Brně.

Tak jako Potrefená husa Beerpoint v Českých Budějovicích, tak i Potrefená husa Beerpoint v Brně najdete v nově otevřeném obchodním centru (OC Galerie Vaňkovka).

Připravena je pro Vás nejen skvělá a pohodová atmosféra, ale také dokonalá restaurace, která Vám dokáže nabídnout kromě výhodné polední nabídky i celou řadu čerstvě připravených pokrmů, zeleninových salátů, dezertů a samozřejmě i ta nejlahodnější piva.

K příjemnému večernímu posezení Vám poslouží nejen velkoplošná obrazovka, tak i zahrádka, která je nesdílnou součástí Potrefené husy Beerpoint. Její umístění uvítají nejen romantické duše, ale i rodiny s malými dětmi, které k nám zavítají na odpočinek po „ náročném“ nakupování v OC.

Stejně jako v jiných značkových hospodách Pivovarů Staropramen je i v Potrefené huse Beerpoint kladen důraz na prezentaci kombinace piva s vhodným jídlem a na kvalitu a čerstvost používaných surovin, jakož i na vstřícnost a ochotu personálu.